Dokumenty

Jste připraveni se modlit?

Jsme méně než týden od 100 dnů modlitby spuštění a máme vzrušující zdroj, který chceme sdílet s těmi z vás, kteří se přihlásili předem.

Po 1901 Generální konference zasedání, Ellen White, autor a co-zakladatel Adventisté sedmého dne měl vizi, odhalující ", co mohlo být." Je svědkem těch se zasedání reagujících na Ducha svatého, aby se smířil skrze pokoru, vyznání hříchů a odstraňování bariér mezi sebou. Toto bylo následované seriózní modlitbou, písní chvály a evidentní přítomnost Ducha svatého. Všichni se sešli přijetí varování a sliby do kostela Laodikejské. Práce hluboké duchovní obnovy a změnily životy tak zoufale potřeboval, bylo dosaženo Bohem. (Viz Svědectví, sv. 8, str. 104-106.)

Nicméně když se probudila z vize, paní White si to uvědomil průlom nestalo, jak Bůh zamýšlel. Tvrdé srdce účastníci zabránila jednotu Bůh si to přeje. Hluboce zklamaný, pochopila, že Bůh mohl vrátit v průběhu životnosti těchto členů. Ale jeho lidé nemohli ani by neměla vzdát své myšlenky a názory na vedení Ducha svatého.

"To, co by mohlo být", může se to nestalo v roce 1901, ale jsme přesvědčeni, že by se mohlo stát v roce 2015! Ježíš zve věřící, aby se spojily, sjednoceni v jeho vůli, se modlí za své moci prorazit a ohlašovat jeho druhého příchodu. Ten slíbil, že když se ptáme, budeme přijímat.

Stručně nám s vámi podělit o to, co lze očekávat v nejbližších dnech.

Od 25. března, 2015 a prochází GC relace, můžete se těšit na každý den e-mail, který bude obsahovat 10 zvláštní modlitby požádat žádáme členy, aby se modlit každý den. K dispozici bude také krátký zbožný myšlenka / svědectví inspirovat vás do vašeho osobního chození s Bohem. (Každý den seznam modlitby a zbožná myšlenka bude nový).

Ujistěte se, že naše e-maily se neztratí v spam boxu, nebo budete chybět!

Máte-li hodiny na investice v modlitbě a chtějí stáhnout všechny žádosti o modlitební najednou, budeme klást prvních 10 dnů od podání žádosti modlitby v dokumentu na našich webových stránkách, které si můžete stáhnout pár dní dřív. (Každá nová 10 dnů, že dokument se bude měnit, dokud GC relace dokončena.)

Ještě jsme zadán určitý způsob, jak pokrýt tyto každodenní požadavek. Můžete si vybrat, aby se modlili ve svém vlastním modlitební skříni, v rodinném kruhu, nebo s kostelem. Některé z nich budou pořádání denní telefonické konference, aby se modlili za tyto položky každý den. Jiní se plánuje setkat ve svých kostelech nebo v malých skupinách. I když jsme přesvědčeni, že je ještě moc, když se modlíme společně, nejdůležitější je, že jsme vlastně trvat několik minut zastavit a modlit se.

 

Nejsme zajištění překladů pro naše materiály v této době, ale pro ty, kteří touží materiály překládat, když se e-mailem nám prosím Váš požadavek na náš kontaktní formulář, zašleme Vám nadcházející 10 dnů v hodnotě žádosti modlitby a krátký zbožný blogy několik dní předem, takže si můžete přeložit. (Před každým novým 10 den lhůty budeme opakovat tuto poštu na vás.)

Jsme rádi, že o tom, co Bůh bude dělat, a jsou tak rádi, že jste se rozhodli být součástí tohoto hnutí modlitby.

V roce 1893, Ellen White napsal: "Jen tak dlouho, jak církev je spokojen s malými věcmi, je diskvalifikován pro příjem veliké věci Boží." Home misionář, 01.11.1893 par. 25.

Pojďme se spokojit s malými věcmi déle. Pojďme se odváží požádat o více, svatého Ducha, na základě sliby Božího slova!

Předání na kolenou!

Melody Mason

100 dní modliteb Organizer

Sdružení ministrů

PS: Prosím, neváhejte šířit slovo a pozvat své přátele, aby zaregistrovat na: www.100daysofprayer.org video v tomto e-mailu bude podporován a vydal ve větším měřítku příští týden. V tomto bodě (my vám poradí, kdy), měli bychom ji rádi, když nám už pomoci tím, že sdílení videa na svých FB a Twitter účtů.

Odstranit přestoupení: Zhodnocení srdce

Odstranit přestoupení: Zhodnocení srdce

Převzato z knihy: Neodvažoval se žádat více od Melody Mason

Odstranit přestoupení.docx (28583)

počítadlo.abz.cz